Pozostałe strony
Rss
Główne menu

Wpis z dnia Maj 19, 2018

XXVIII Bydgoskie Zawody Pożarnicze oraz XIII Bydgoskie Zawody MDP

XXVIII Bydgoskie Zawody Pożarnicze oraz XIII Bydgoskie Zawody MDP

W dniu dzisiejszym odbyły się XXVIII Bydgoskie Zawody Pożarnicze oraz XIII Bydgoskie Zawody MDP

Tuż po godzinie 9tej wystartowali starsi druhowie w zawodach OSP

Nasze druhenki w składzie: dh Iza Kaźmierczak, dh klaudia Świetlik, dk Daria Klimczak, dh Natalia Kurdelska, dh Ewa Klichowska, dh Sara Kapuścińska, dh Agnieszka Mieczkowska, dh Michalina Sidrów oraz obsługujący motopompę dh Wojciech Kowalczyk zajeli II miejsce w ćwiczeniu bojowym, ustępując drużynie gości ze Sitna.

Tym samym od kilku lat Nasze druhenki są niepokonane z bydgoskich drużyn kobiecych.

Nasze panie zwyciężyły w konkurencji musztry oraz „trójek” pań do lat 40.

Aby nie być gorsi Nasi druhowie w składzie dh Piotr Sobalkowski, dh Wojciech Kulpa, dh Michał Erdmański, dh Przemysław Klimczak, dh Paweł Pilarski, dh Miłosz Kalaczyński, dh Damian Łatka, dh Robert Grabowski i dh Wojciech Kowalczyk pokonali konkurencje i również zajęli I miejsce

Panowie w „trójkach” zajęli II miejsce

Tym samym obie nasze drużyny będą reprezentować miasto Bydgoszcz na Zawodach Wojewódzkich w Jabłonowie Pomorskim

W konkurencji oldboy druhowie dh Stanisław Kowalewski, dh Tadeusz Kryszak, dh Robert Grabowski,  dh Wojciech Kowalczyk zajęli II miejsce

Film ze startów pań

Film ze startów panów

Po zawodach” dużych” strażaków przystąpili do startów Nasze młodsze druhenki

Drużyna w składzie druhenki Daria Grochowska Martyna Miler Oliwia Ziętakv Ewelina Straub Julia Białowąs Kinga Białowąs Paulina Strehlau Patrycja Chróśniak Alicja Joppek Marcelina Wilczewska uzyskując 1033,19 pkt zwyciężyły w konku dziewcząt

Zawody sędziowali dh Roman Schalau, dh Jan Wilma, dh Stanisłąw Balak, dh Wojciech Kowalczyk,

Sekretariat zawodów obsługiwała dh Ewa Hejda, przy sprzęcie pomagał dh Wociech Kulpa

Nagłośnienie i informacja Michał Kowalczyk

Protokół zawodów OSP

Protokół zawodów MDP

Szczegółowe wyniki MDP