Pozostałe strony
Rss
Główne menu

Wpis z dnia Gru 6, 2018

Mikołaje w strażackich mundurach

Mikołaje w strażackich mundurach

Dziś kolejny raz 6 grudnia w raz druhnami i druhami z OSP Alcatel-Lucent Polska byliśmy wysłannikami św. Mikołaja i rozwoziliśmy zabawki, gry, pluszki dla dzieci.

Akcja zbiórki rozpoczęła się już pod koniec października, włączyła się społeczność FB Bydgoszczanie, tradycyjnie nie zawiedli pracownicy firmy Volex Poland i wolontariat firmy Nokia.

W sobotę druhowie Natalia, Miłosz, Damian, Przemek i Wojtek „podjeli” się posortowania zebranych zabawek.

Dziś od rana krótko po godzinie 7mej pierwsi wysłannicy sympatycznego pana w czerwonym kubraczku dostarczyli zabawki do bydgoskiego PCK, na godzinę 10tą zameldowaliśmy się w Świetlicy środowiskowej na ul. Przemysłowej.

Do kolejnego wyjazdu podzieliliśmy się na dwie grupy, pierwsza zawitała na oddziały dziecięce Szpitala im. Jurasza. Druga grupa odwiedziła dom Dziecka na ul. Stolarskiej i dom samotnej matki.

W godzinach popołudniowych wspólnymi siłami zameldowaliśmy się w Domu Opieki dla Dzieci Słoneczko, na Błoniu.

W dzisiejszej akcji uczestniczyli dh Sara, dh Michalina, dh Wiktoria, dh Tomek, dh Miłosz, dh Damian, dh Przemek, dh Robert i dh Wojtek oraz z wolontariatu Nokii Agnieszka.

Pragnę bardzo podziękować Damianowi za prorogowanie akcji, zbiórkę i dowiezienie do remizy zabawek, Robertowi za sortowanie.

Pozostałym za to że byli dziś i w sobotę. Sami wiecie, ile sprawiliśmy radości.

Najserdeczniejsze PODZIĘKOWANIA tym co wsparli naszą inicjatywę i przekazali wszystko do my rozwieźliśmy dzieciom. DZIĘKUJEMY